+972(0)9 894 94 10
+972(0)54 4529 805
+972(0)9 894 73 53
 
 
מעל 20 שנות פעילות
מעל מיליארד $ גיוסים
אתכם עד להצלחה
 
 
*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
קטגורית שירות מבוקשת:
לקוח:
תיאור קצר:
מעוניין לקבל עדכונים והצעות במייל
 
 
ביטוח ופיננסים
יוסי לוי ו - MTF השיקו בחודש פברואר 2011, שירות חדש ונוסף המשתלב עם מעטפת שירותים הפיננסיים מבית MTF, שירותי ביטוח ופיננסים על מלוא היקפם במיוחד בתקופה בה מואץ, במלוא המרץ, יישום תקנות הניוד על פיהן ניתן בקלות יחסית, להעביר כיסויים ביטוחים וקופות גמל ממבטח אחד לאחר.

MTF, ע"י מנהלה לו ניסיון בנקאי עשיר, בשיתוף פעולה עם קבוצת הביטוח מגדל, הקבוצה הגדולה והמובילה בישראל, הרותמת את ניסיונה רב השנים ורחב ההיקף, במגוון תחומי הפיננסים וההשקעות לטובת קהל הלקוחות שלנו.

יוסי לוי ו - MTF רואים בהרחבת סל השירותים וצרוף שירותי הביטוח והפיננסים ללקוחותיהם, חלק מהותי, חשוב, המשיק לפעילותם ובעל אופק ארוך טווח.

משכנתא לוקחים בבנק,

ביטוח משכנתא עושים אצל יוסי לוי


כמענה לצרכי לקהל רוכשי הדירות, אנו מציעים לכם את חבילת "ביטוח המשכתא" הזולה בארץ, איתנו תוכלו גם לחסוך אלפי שקלים, וגם להנות ממעטפת כיסויים ביטוחיים מקיפה וגם לזכות ב"שובר הנחה" לביצוע בדיקה הנדסית של דירתכם החדשה.

הצעת יוסי לוי ו-MTF לביטוח המשכנתא:חשוב מאוד:

ההצעה הינה גם לרוכשים אשר כבר ביצעו ביטוח משכנתא במחירים הגבוהים מאלה שמפורטים לעיל בהצעה של יוסי לוי ו- MTF, עדיין לא מאוחר, צלצלו אלינו ותחסכו כסף היום !!! 


להלן מגוון מהכיסויים הביטוחיים אותם ניתן לקבל בבית הביטוח והפיננסים של יוסי לוי ו - MTF כמו גם התפתחויות בתחום הביטוח והחיסכון הפנסיוני.

יוסי לוי  ו - MTF,  כחלק מתפיסת השירות והאיכות שלהם מציעים את "MTF VIP CHECK"

 שרות לבדיקת הכיסויים  הביטוחיים שלכם,  פוליסות ביטוח חיים, בריאות וסיעוד, מנהלים,ביטוח המשכנתא, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח תאונות אישיות וכו".., חינם אין כסף ומתן הצעות המלצות אופרטיביות.
 

אני מעוניין/נת בשירות זה.


 
 • ניוד קופות גמל, ביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה, נזילות ושאינן נזילות

מורה נבוכים לשינויים בענף קופות גמל ופנסיה
ענף הפנסיה וקופות גמל בישראל עבר בשנת 2008 מהפכה בעקבות ארבעה שינויים משמעותיים ביותר שקודמו על ידי משרד האוצר ואושרו על ידי הכנסת:
 • הסכם פנסיה חובה
 • ניוד החיסכון הפנסיוני
 • האחדת הכללים לחיסכון בקצבה ובהון
 • כניסת הבנקים לתחום הייעוץ גם לגבי ביטוחי חיים
השינויים הללו טרפו מחדש את הקלפים של החיסכון הפנסיוני בישראל והביאו להגברת את התחרות בין קרנות פנסיה, קופות גמל וביטוחי חיים, באופן שהביא לשיפור התנאים המוצעים ללקוחות. לפרטים ומידע נוסף ניתן לקרוא תיקון 3.

עד לשנת 2008, הצרכן הישראלי למוצרי הפנסיה וקופות הגמל דחה החלטות חשובות בנוגע לחסכון הפנסיוני - כגון ממי לקבל את הפנסיה ובאיזו צורה (הון או קצבה חודשית), עד לגיל הפרישה.

כיום יכול כבר הצרכן להשוות בין כל חברות הביטוח, קרנות הפנסיה וקופות גמל, ולבחור מהיכן לקבל את תשלומי הפנסיה שלו. בכך נפתח למעשה השוק מחדש, שוק קצבאות פנסיה המותאמות לצורכי הלקוח.
 
 • ביטוחי חיים ותכנון פנסיוני

תאונה או מחלה עלולות למנוע ממך לעבוד ולהתפרנס. מקרה מוות ישאיר את יקיריך ללא מקור הכנסה. פוליסות ביטוח חיים (ריסק) מבטיחות בסיס כלכלי לך ולמשפחה כאשר, חס וחלילה קורה אסון.

האם במקרה אסון חלילה וחס, בטחונה הכלכלי של משפחתך חשוב לך.

העיקרון של ביטוח חיים הוא פשוט, משלמים עבור כיסוי כספי לסיכונים שונים. לכן ביטוח חיים מכונה בשם "ריסק"
כאשר, חס וחלילה, מתרחש האירוע המכוסה בפוליסת ביטוח חיים, חברת הביטוח משלמת לך או למשפחתך את סכום הביטוח המכוסה בפוליסה. מטרת הכסף להבטיח רמת חיים למבוטח ולמוטבים - לך ולמשפחה."למחשבון ריסק מגדל".
 
 • ביטוחי בריאות לכל המשפחה

ביטוח בריאות מאפשר לך להתמודד עם מצבי מחלה או צורך בריאותי ברגע האמת ומעמיד לרשותך את האמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ לך, במהירות ועל ידי בכירי הרופאים בארץ ובעולם.

ביטוח בריאות מכסה בעיקר את התחומים הבאים: ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, סיעוד, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועוד.

ביטוח בריאות בישראל נשען על שלושה מרכיבים:
 1. חוק ביטוח בריאות ממלכתי - חוק המבוסס על צדק, שוויון ועזרה הדדית, לפיו זכאי כל תושב בישראל להיות חבר באחת מקופות החולים עפ"י רצונו ולהיות מכוסה בסל של שירותים רפואיים בסיסיים. חוק הבריאות הממלכתי חשוב וחיוני ומעניק סל שירותים בסיסיים אך מתאים בעיקר לטיפול במחלות שגרתיות, בדיקות, חיסונים ועוד. גם שירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים, לא מכסים את כל הצרכים הרפואיים להם אנו זקוקים או חלילה עלולים להזדקק בעתיד.
 2. שב"ן (שירותי בריאות נוספים של קופות החולים) - התקנון המעניק מגוון שירותים רפואיים נוספים כגון: רפואת שיניים, בדיקות הריון, בדיקות תקופתיות וכו', אשר אינם מכוסים במסגרת החוק וניתן להצטרף אליהם בצורה וולנטרית בתוספת תשלום. לדוגמא: "כללית מושלם", "מכבי זהב", "מאוחדת עדיף", "לאומית ועוד".
 3. ביטוח בריאות פרטי - חוזה ביטוח בין המבוטח לבין חברת הביטוח המעניק מגוון כיסויים ביטוחיים ופתרונות למצבים רפואיים קשים, כגון ניתוחים בחו"ל, השתלות בחו"ל, תרופות שאינן בסל הבריאות, כיסויים אשר אינם מכוסים או מכוסים באופן חלקי במסגרת השב"ן או בחוק הבריאות הממלכתי.
 • מעטפת ביטוחי סיעוד לכל המשפחה

אף אחד מאיתנו לא רואה את עצמו נקלע למצב סיעודי, אך התקדמות מדע הרפואה והעלייה בתוחלת החיים מעלים את הסיכון לכך. ביטוח סיעודי משמש כרשת ביטחון כלכלית כאשר המבוטח נקלע לצורך של טיפול סיעודי, בין אם בביתו ובין אם במסגרת חיצונית פרטית.

הצורך ברכישת ביטוח סיעודי נובע ממספר גורמים:

 1. עלויות גבוהות – טיפול סיעודי דורש הוצאות רבות, בין אם הטיפול נעשה בבית ובין אם במוסד ייעודי לכך .
 2. סיוע חלקי בלבד של מוסדות המדינה – חולים סיעודיים יכולים לקבל סיוע חלקי בלבד, שאינו תורם באמת לעלויות הגבוהות של המטפלים והחולה.
 3. הבטחת רמת החיים – על ידי רכישת ביטוח סיעודי החולה מבטיח כי הוא והקרובים לו ישמרו על רמת החיים אליה התרגלו ללא צורך במציאת מקורות מימון חלופיים
 • ביטוחי תאונות אישיות
   
ביטוח למקרה של נכות או מוות כתוצאה מתאונה

פוליסת ביטוח תאונות אישיות היא חלק ממעטפת הביטוח שכל אדם בישראל יכול לרכוש לעצמו - על מנת להבטיח מקורות מימון ופרנסה לו ולבני משפחתו במקרה של נכות ו/או אובדן כושר עבודה, או מקרה מוות, שנגרמו כתוצאה מתאונה.

לדוגמא: תאונת דרכים, נפילה מאופניים וכו".

במקרה של מוות את נכות עלולות להיות הוצאות בלתי צפויות אשר יפגעו במקורות המימון ובשגרת החיים התקינה של משפחת הנפגע בגין הוצאות בלתי צפויות כגון, רופאים, אביזרים רפואיים וכו"....

הפיצוי של ביטוח תאונות אישיות מהווה מקור כספי נוסף, ובלתי תלוי בכל מקור כספי ו/או פיצוי ביטוחי אחר, לתמודדות בתקופה קשה של עליה בהוצאות וירידה בהכנסות וע"י כך מונע פגיעה ברמת החיים.

ביטוח תאונות אישיות מעניק לך כיסוי בכל זמן ומותאם לכל מבוטח עפ"י נתונים אישיים.

 • ביטוח נסיעות לחו"ל לרבות ביטוחים יעודיים לספורט אתגרי (סקי וכו")

  ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסוי הוצאות רפואיות וכיסוי לנזק או אובדן לרכוש/כבודה.
כשאתה נוסע לחו"ל, אתה רוצה להיות רגוע, להינות מהנסיעה ולדעת שגם מחוץ לגבולות המדינה יש לך כיסוי לצרכים רפואיים ולנזקי רכוש בלתי צפוי

ניתן לקרוא לפרטים אודות ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי, מורחב, סקי.
 
 • ביטוח רכב, ניתן לקרוא לפרטים אודות ביטוח חובה, ביטוח צד ג', ביטוח מקיף.

 • ביטוח דירה ורכוש - כיסוי נזקים לבית, לתכולה ולפריטי רכוש שונים ניתן לקרוא לפרטים אודות דירה ורכוש
   
הבית שלך הוא נכס יקר, ששוויו מליוני שקלים, וברוב המקרים זהו הרכוש היקר ביותר והעיקרי הנמצא בבעלותנו.

מטרתו של ביטוח דירה היא להגן על מבנה ותכולת הדירה מפני סיכונים שונים, העלולים לגרום לנזקים כספיים משמעותיים. ביטוח דירה מיועד למי שמעונין להגן על ביתו ורכושו מפני אירועים שונים העלולים להותירו ללא קורת גג.

פוליסת ביטוח דירה נותנת כיסוי למקרים של שריפה, נזקי מים (הצפה או שיטפונות) ונזקים עקב אסונות טבע (רעידת אדמה, סופה, שיטפון וכדומה).

ביטוח דירה מעניק כיסוי ביטוחי למצבים רבים בהם נגרם נזק לדירה או לתכולתה, כולל נזק לצד שלישי. בנוסף, מעניקה פוליסת ביטוח דירה כיסוי ביטוחי לנזקים שנגרמו לדירה עקב פריצה או עקב נזק בזדון.

ניתן לכלול בכיסוי הביטוחי של ביטוח דירה גם כיסוי ביטוח תכולה. מדובר בחפצים שנמצאים בדירה והינם בבעלותם ובאחריותם של המבוטח ובני משפחתו: רהיטים, מכשירי חשמל, כלים, ספרים, ביגוד ופריטים סטנדרטיים נוספים.

 • ביטוחי חבויות

  חבות מעבידים

  צד ג'

 • אחריות מקצועית

  ביטוח אחריות מקצועית הנו ביטוח המכסה את חבותך בגין כשל בביצוע חובתך המקצועית. המדובר באירוע שמקורו במעשה רשלנות, טעות או השמטה, שתוצאתו נזק לצד שלישי - לקוח או נפגע אחר.

  ביטוח אחריות מקצועית מעניק לך שקט נפשי אמיתי בכך שהוא מכסה את הנזקים שאתה עשוי, לגרום אף טרם תחילת תקופת הביטוח, אך בגבולות התקופה הרטרואקטיבית המוסכמת בינך לבין חברת הביטוח.
   
 • ביטוחי דירקטורים

  אחריות דירקטורים ונושאי משרה – כיסוי ביטוחי בשעת מילוי תפקידכם
  כשאתם מכהנים כדירקטורים ונושאי משרה בכירים אתם חשופים לתביעות הנובעות מפעילותכם הניהולית והעיסקית במסגרת התפקיד. תוכנית ביטוח "אחריות דירקטורים ונושאי משרה" – מבטיחה לשמור על הביטחון הכלכלי שלכם ושל היקרים לכם בכל מקרה של תביעה.

  אחריות דירקטורים ונושאי משרה
  התוכנית מיועדת
  - לדירקטורים ונושאי משרה בכירים
  התוכנית מכסה - תוכנית "אחריות דירקטורים ונושאי משרה" מכסה תביעות שהוגשו נגד נושא משרה במשך תקופת הביטוח בעקבות "מעשה שלא כדין" שנעשה מתוקף תפקידו.

  עיקרי הכיסוי
 • כיסוי לתביעות שהוגשו נגד נושאי המשרה עקב מעשה או מחדל המהווים הפרת חובה, טעות, השמטה, הצהרה לא מדויקת או מטעה, שכחה, חריגה מסמכות, רשלנות או הזנחה שנעשו במסגרת תפקידם כנושאי משרה בחברה.
 • כיסוי הוצאות הגנה משפטית.
 • כיסוי רטרואקטיבי גם למעשים שארעו טרם כניסת הביטוח לתוקף ולא היו ידועים למבוטח במועד תחילת הביטוח, ואשר תביעות בגינם הוגשו כנגד המבוטח במשך תקופת הביטוח.
   
 • ביטוחים עיסקיים
   
פתרונות ביטוח לבעלי עסק

ביטוח לבעלי עסק הינו ביטוח המאפשר התאמה אישית של רכיבי הביטוח לצרכי העסק, בהתאם לסוג העסק והסיכון.

נוכל להרכיב לך חבילת כיסויים מתאימה ממבחר הכיסויים הביטוחיים שמציעות חברות הביטוח לבתי עסק.
כל הזכויות שמורות MTF. ©2021
Created by RightClick