+972(0)9 894 94 10
+972(0)54 4529 805
+972(0)9 894 73 53
 
 
מעל 20 שנות פעילות
מעל מיליארד $ גיוסים
אתכם עד להצלחה
 
 
*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
קטגורית שירות מבוקשת:
לקוח:
תיאור קצר:
מעוניין לקבל עדכונים והצעות במייל
 
 
פרופיל החברה

מור דן פיננסי בע"מ ייעוץ פיננסי לנדלן וגיוס הוןMore Than Finance Ltd הוקמה ע"י יוסי לוי בשנת 2003.

More Than Finance Ltd הינה בוטיק יחודי למגוןן צרכי המימון, הייזום וההשקעות, הביטוח והפיננסים לחברות, אנשי עסקים ולפרטיים.

בישראל, מלווה MTF מזה שמונה שנים רבות את מחלקות הנדל"ן של הבנקים המובילים בארץ בפרוייקטים אותם הם מממנים והנקלעים לקשיים.

עד כה ליוותה החברה וסיימה בהצלחה כ-1000 יח"ד ברחבי הארץ.

החברה מלווה ומייעצת ללקוחות מתחום הנדל"ן, הליסינג, וכל מימון נתמך נכסים או נתמך תזרים מזומנים, בכל צרכי המימון, החל משלב הרעיון וכלה ביישום ובגיוס.

MTF ומנהלה מר יוסי לוי נהנים ממוניטין רב במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית המקומית (חברות ביטוח ואחרים), פעילים ישירות מול דרג מקבלי ההחלטות הבכירים ולכן ה-Time To Market של השרות שלנו מאוד קצר ו-Cost Effective.

בבעלות החברה מספר נכסי נדל"ן בתל אביב.

החברה מביאה את יכולותיה ומיומנויותיה היחודיים גם לייזום והבנייה מימונית של עסקאות נדל"ן עבור פרטיים שבבעלותם נכסים וקרקעות לפיתוח ולהשבחה והמעוניינים בעסקאות תמורה ו/או עסקאות מימון חכמות שלא בדרך של מכירה.

בישראל מציעה MTF את מודל -win-win  לפרטיים, בעלי נכסים/קרקעות, ליורשים, לבני משפחה אשר מנסים לפלס דרכם בסבך הנתונים, הדרישות התכנוניות והכספיות ומבקשים שותף אמיתי למימוש הפוטנציאל ברכוש שמצוי ברשותם.

שיתוף הפעולה ניתן ליישום בכל הארץ עם התמחות וניסיון רב בסיטי של תל אביב. 

אנו,  מחד, נהיה קשובים לצרכיכם שלכם, ללא כאב הראש והתעסקות היום-יומית בנכס ומאידך, מבטיחים מודל המבוסס על שקיפות, פשטות ושותפות לפיתוח וייזום משותף של הנכס/הקרקע.
 
המודל מבטיח השאת הרווח לכל הצדדים,  מודל -win-win לפרטיים הינו הדרך הנכונה עבורכם בעלי נכס פרטיים.

כבוטיק להשקעות נדל"ן, בארץ ובחו"ל, מתמחה MTF בייזום ורכישה של נדל"ן למגורים, המשלב כ-10%-20% מהשטח למסחר תוך שימוש בחשיבה יצירתית מימונית ואחרת המשיאה את רווחי החברה.

MTF נהנית מיתרון לגודל בהשקעותיה כאשר כל רכישה נעשית בנפח של כ-20-100 יח"ד באמצעות חברה יעודית ומלווה ע"י יועציה המשפטיים הישראליים של החברה והמקומיים, במדינות היעד.

בחו"ל, פעילה החברה באיתור, בחינה ורכישה של נכסי נדל"ן מניבים בגרמניה, פולין וארה"ב בליווי בנקים מקומיים במדינות היעד, בין הייתר כדלקמן:

מימון לעסקה בגרמניה
מימון לעסקה בגרמניה-II
מימון לעסקה בגרמניה-VISTEON HQ
מימון לעסקה בגרמניה-VISTEON HQ-I
מימון לעסקה בפולין-INTERCO-II
מימון לעסקה בארצות הברית


בתחום פרוייקטי התשתית בישראל (מגה פרויקטים), חתמה MTF בשנת 2004 על מסמך הבנות לפעילות ייעוץ פיננסי משותף, לפרוייקטי תשתית בישראל, עם חברת TAYLOR – DEJONGH (TDJ's) , www.taylor-dejongh.com., חברת הייעוץ הפיננסי לפרוייקטי תשתית מהמובילות בעולם המייעצת לממשלות ותאגידים בינלאומיים מובילים מסביב לגלובוס.

בשנת 2005, הגישו MTF ו- TDJ’s הצעה לנ.ת.ע. (הרכבת הקלה בת"א), למתן שירותי ייעוץ פיננסי בינלאומי לקידום ייעוץ וסגירה פיננסית לפרויקט הרכבת הקלה בת"א בהיקף של כ-3 מיליארד דולר. הצעה שלצערנו, לא זכתה למענה הולם.

TDJ’s הינה יועץ פיננסי בינלאומי עצמאי Independent Financial Advisor , חברה המקיימת הליך שקוף של Advise To Arrange לפרוייקטי PPP, B.O.T.  עבור תחנות כח, נמלים, רכבות, תגליות גז ונפט, צנרת הולכה של גז ונפט, מכרות פחם ועוד.

שיתוף פעולה זה של MTF ו- TDJ’s, נוכחות מקומית וזרה, המאפיינים היחודיים כמו גם העדר ניגודי אינטרסים והיכולת לקיים הליך של מכרז שקוף (Bid) מביא להשגת תוצאות מימון מיטבי מול מירב הבנקים המובלים בעולם.
כל הזכויות שמורות MTF. ©2022
Created by RightClick