+972(0)9 894 94 10
+972(0)54 4529 805
+972(0)9 894 73 53
 
 
מעל 20 שנות פעילות
מעל מיליארד $ גיוסים
אתכם עד להצלחה
 
 
*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
קטגורית שירות מבוקשת:
לקוח:
תיאור קצר:
מעוניין לקבל עדכונים והצעות במייל
 
 
הקונספט

מור דן פיננסי  מימון עסקי


More Than Finance Ltd
הוקמה ע"י יוסי לוי בשנת 2003.

המודל והמחשבה העיסקית העומדים בבסיסי הקמת More Than Finance Ltd הינן הניסיון שרכש מייסד החברה בתכנון מימוני, בגיוס מקורות מימון, בניהול וליווי מגה פרויקטים בארץ ובעולם אל מול מערכות פיננסיות ובנקאיות מהמובילות ומהמתקדמות שקיימות (ראה "אודות" – מייסד החברה מר יוסי לוי).

אוכלוסיית החברות ואנשי העסקים הנמנים עם פלח ה- Middle Market , היקפי פעילות של 5-50 מיליון דולר, אינה נגישה מספיק לתכנון מימוני, למקורות מימון חכם ומתוחכם ובשל כך יוצאת מהתחרות ומהשוק, פשוט כך.

תובנה זו, ראיית הצורך למתן שירותים מקצועיים מימוניים לחברות ופרטיים, אשר מימון חכם ומתוחכם, המצוי בשפע במערכות הפיננסיות השונות, היכול לעשות עבורן את השינוי*, להיות או לחדול, הוא הוא העומד הקונספט העיסקי שלMore Than Finance

זמינות זו של שירותי תכנון וליווי מימוני ואיתור מקורות מימון חכמים במחירים בני תחרות, מצוי במשורה, אם בכלל בהישג ידן של חברות ה- Middle Market ובשל כך אותן חברות ופרטיים,מוכשרים ככל שישהיו בתחום התמחותם, אינם מצליחים למקסם את רווחי פעילויותיהן ו/או מוותרות מראש על כניסה למיזם.

העדר תחרות בשוק המימון והעדר זמנינות של שירותי מומחים לייעוץ וליווי פיננסי,מוכווני איתור והבניית מקורות מימון, (המצויים בשפע במקומותינו), הביאה אותנו תובנה שיש צורך וחובה לשתף אתכם במכלול נסיוננו ותחומי התמחותנו ב-20 שנות פעילותינו, תחומים אשר מפורטים בהרחבה להלן באתר החברה.

מתוך אותו מקום של הנגשת פעילויות ושירותים פיננסיים למגזר העיסקי, ה-Middle Market ולמגזר הפרטי, פתחנו את שערינו להצטרפות משקיעים לפעילויות ההשקעה שלנו בנדל"ן מניב בגרמניה, פולין ולאחרונה גם באורלנדו, פלורידה.

בנוסף, מתוך ראיה רחבה של הצרכים הפיננסיים של ציבור הפרטיים בישראל ומתוך אותה תובנה של העדר נגישות וזמינות למידע פיננסי, למקורות המימון ולמכשירים ומוצרים פנסיוניים וביטוחיים, החליט מייסד החברה להרחיב את פעילות החברה ולהתקד גם בפעילויות הביטוח הפיננסים והמשכנתאות למגזר הפרטי.

דוגמאת שינוי שכזה ניתן למצוא בסיפרו של מלקולם מקדוול,Tipping Point
 
כל הזכויות שמורות MTF. ©2021
Created by RightClick