+972(0)9 894 94 10
+972(0)54 4529 805
+972(0)9 894 73 53
 
 
מעל 20 שנות פעילות
מעל מיליארד $ גיוסים
אתכם עד להצלחה
 
 
*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
קטגורית שירות מבוקשת:
לקוח:
תיאור קצר:
מעוניין לקבל עדכונים והצעות במייל
 
 
סקי וספורט אתגרי
 •  כסוי לגלישת סקי/סנובורד

תחביב הסקי, מהנה ככל שיהיה, טומן בחובו סכנות רבות לפציעה ולא עלינו, לעיתים גם חמור מזה.

לכן, כדי שניתן יהיה להנות ולהתרכז בגלישה בלבד ולהיות בטוחים שיש מי שידאג לך במקרה הצורך, יש לגלות אחריות ולבטח את עצמך ואת הנוסעים/בני המשפחה הנוספים בביטוח סקי.

גלישת סקי היא אמנם ספורט לכל דבר, אך היא מלווה בפציעות רבות עקב נפילות במהירות גבוהה, התנגשויות בגולשים אחרים ותאונות עצמיות.

בין הפציעות השכיחות בעקבות תאונות סקי ניתן למנות, כוויות קור, נקיעת קרסול או ברך, מתיחת ואף קריעת רצועות ועד פציעות קשות דוגמת שבירת רגל או יד, כתף ואף מקרים חמורים יותר.

ביטוח אחראי לגלישת סקי/סנובורד מחייב פוליסה נרחבת ומקיפה המותאמת במיוחד לגולש הסקי/סנובורד.

פוליסה זו מכסה אותך בפני כל אירוע אפשרי במהלך החופשה. מגוון הכיסויים מעניק לך בין השאר:
 • כיסוי הוצאות רפואיות גבוה במיוחד
 • אין הגבלה לכיסוי עלות יום אשפוז.
 • אין הגבלה בכיסוי הוצאות ביקור רופא.
 • מוקד חירום אנושי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
 • איתור וחילוץ.
 • כיסוי לציוד הסקי/הסנובורד במקרה הצורך.
חשוב !!!

ביטוחי הנסיעות הסטנדרטיים אינם מכסים פעילות אתגרית כמו סקי ולכן, אם תיפצע במהלך החופשה, ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי ללא הרחבת הסקי לא יכסה אותך – כל עלויות החילוץ, אשפוז והטסה לישראל (לעיתים לרבות המשך הטיפול בארץ) - יחולו עליך ומדובר בסכומים גבוהים מאוד העשויים להגיע למאות אלפי $ לכן, לחופשת סקי נקייה מדאגה, כדאי לרכוש ביטוח סקי.

בנוסף, כגולש סקי לגולשי סקי/סנובורד, מומלץ כי בהגיעך לאתר הסקי תבדוק ותרכוש, שוב בעלות של 2-3 יורו ליום ביטוח מקומי נוסף לחילוץ מוטס וטיפול רפואי מלא במקום ללא כל השתתפות עצמית.

 • כיסויי לספורט אתגרי

  ספורט האקסטרים הפך בשנים האחרונות עשרות אלפי ישראלים למכורים לאדרנלין ולסיכון שבגלישה וטיפוס על צוקים, צניחה חופשית, רכיבת שטח באופניים, שיט באופנוע ים ועוד סוגים רבים של הספורט הלא כל כך שגרתי ובטוח.

  רבים מחובבי הספורט האתגרי נוסעים לחו"ל כדי ליהנות ממנו שם. מכיוון שהסיכונים רבים בדיוק כמו האתגרים בתחביב המיוחד – עליהם לא לשכוח לבטח עצמם בביטוח נסיעות לחו"ל לספורט אתגרי. דווקא במקרה של ספורט האקסטרים המהווה לעתים סיכון לעוסק בו, לא כדאי להמר ולהאמין שהכל יהיה בסדר, כי תאונות קורות גם למטיילים שגרתיים, אז על אחת כמה וכמה הן מתרחשות גם במהלך שיט, טיפוס, גלישה, רחיפה ועוד.

  ישראלים רבים עברו תאונות קשות כקלות במהלך חופשות האקסטרים שלהם ונזקקו לימי אשפוז רבים בחו"ל, הטסה רפואית לארץ, והמשך אשפוז בישראל.

  ההבדל בטיפול ובעלויות בין מטייל ספורט אתגרי שרכש ביטוח טרם יציאתו את הארץ וכזה שלא רכש הוא עצום. עלות האשפוז בחו"ל וכן כל תהליך ההעברה לארץ עלולים להגיע לעשרות אלפי דולר ואם מדובר גם בחילוץ ממקום האירוע – לב ים, נקיק, או כל אזור מבודד – אזי העלות עלולה לטפס גם למאות אלפי דולר.

  המטייל שהיה מבוטח יזכה לא רק לכיסוי הוצאות הטיפול והחזרה לארץ אלא גם לניהול האירוע וסיוע עבורו מהארץ כאשר גם צוות החילוץ לאיתורו במידת הצורך, יישלח מהארץ. מטייל שנפגע ואינו מבוטח, ייאלץ לסמוך על הרשויות המקומיות שיעניקו לו טיפול הולם וגם אם יזכה לכך, לשאת בהוצאות הגבוהות בכוחות עצמו.

  מעבר לכך, העיסוק בספורט אתגרי עלול להוביל גם לפגיעה בצד שלישי. גם כאן, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אותך בפני פגיעה שכזו.

  במהלך תאונה עלול להינזק גם הציוד. הכיסוי המיוחד כולל את ציודך האישי במקרה הצורך.

  ענפי הספורט המכוסים השכיחים הם:

  רכיבת שטח באופניים או אופנוע, מוטוקרוס, נסיעה בדרך עפר ברכב 4X4, סקי שלג, סקייט בורד, רולר בליידס, אופנוע ים, גלישת גלים, גלישת רוח, סקי מים, שייט קיאקים, רפטינג, בננות, מצנח גלישה, צלילה בכפוף להסמכה, גלישה מצוקים, סנפלינג, טיפוס הרים וצוקים, באנג'י, טיפוס קירות.
 
כל הזכויות שמורות MTF. ©2021
Created by RightClick