+972(0)9 894 94 10
+972(0)54 4529 805
+972(0)9 894 73 53
 
 
מעל 20 שנות פעילות
מעל מיליארד $ גיוסים
אתכם עד להצלחה
 
 
*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
קטגורית שירות מבוקשת:
לקוח:
תיאור קצר:
מעוניין לקבל עדכונים והצעות במייל
 
 
ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח צד ג' מכסה את הנזקים שגרמת לרכב או לרכוש של מישהו אחר. חברת הביטוח תפצה את הניזוק על הנזק שגרמת לו. ביטוח צד ג' כלול בביטוח הרכב המקיף, כך שאם רכשת ביטוח מקיף אתה מכוסה גם על נזקים אלה.

תעריפי ביטוח צד ג'

תעריפי הביטוח נקבעים לפי נתוני הנהג העיקרי ברכב, מספר הנהגים הנוספים ונתוניהם, וסוג הרכב.

סכום הפיצוי

סכום הפיצוי יקבע לפי שיעור הנזק שנגרם לצד ג', אך לא יעלה על גבול האחריות שנקבע בפוליסה.

השתתפות עצמית

השתתפות עצמית היא סכום קבוע מראש בו אתה מחוייב אם גרמת נזק לצד ג'. אולם יש באפשרותך לבטל את ההשתתפות העצמית תמורת תוספת תשלום, כך שאנחנו נכסה את כל הנזק מעל ההשתתפות העצמית שנקבעה ואתה לא תחוייב בכלום.

כיסויים מומלצים נוספים

  • שרותי דרך וגרירה לכל מקרה של תקלה ברכב, ע"י חברת שירותי רכב, 24 שעות ביממה.
  • חבילות משופרות לנהג: חבילה הניתנת לרוכשי שרותי דרך וגרירה. החבילה משתנה בין החברות ויכולה לכלול שירותי ערך מוסף לנהג המתווספת לכיסוי שירותי הגרירה כגון: שירות החלפת גלגל במקרה של תקר, שירות מוסך זה -לקיחת הרכב לטיפול במוסך, שירות טסט - לקיחת הרכב לטסט, שירות אספקת דלק במקרה שהרכב "נתקע" בלי דלק. השירותים ינתנו כנגד השתתפות עצמית, למעט שירות החלפת גלגל שינתן בחינם לנשים.
  • שמשות: כיסוי לנזק שנגרם לשמשות מכל סיבה שהיא, ללא השתתפות עצמית.
  • טיפול בתביעות צד ג': אם תצטרך לתבוע מישהו על נזק שנגרם באשמתו לרכב שלך, ניתן סיוע בהליכים משפטיים, ובמידת הצורך, ייצוג של עורך-דין, מטעמה של חברת הביטוח.
  • כיסוי לנהג צעיר לפרק זמן קצר, ימים: כיסוי המותאם במיוחד לחיילים בחופשה, שרוצים לקחת את האוטו ולצאת לבלות. במקום לרשום אותם כנהג נוסף לכל התקופה, כיסוי המייקר בד"כ את עלותו של ביטוח רכב, ניתן לרכוש כיסוי מוגבל למספר ימים בלבד.
 
כל הזכויות שמורות MTF. ©2021
Created by RightClick