+972(0)9 894 94 10
+972(0)54 4529 805
+972(0)9 894 73 53
 
 
מעל 20 שנות פעילות
מעל מיליארד $ גיוסים
אתכם עד להצלחה
 
 
*שם מלא:
*טלפון:
*דוא"ל:
קטגורית שירות מבוקשת:
לקוח:
תיאור קצר:
מעוניין לקבל עדכונים והצעות במייל
 
 
אודות

מר לוי הינו בעלים ודירקטור מנהל של More Than Finance Ltd.

כפי שיתואר להן, מר לוי מביא עימו כישורים, ניסיון מעשי עשיר ואינטנסיבי, בתחומי המימון, הנדל"ן והמימון נתמך נכסים, הן בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית, עובדות המניחות בסיס איתן וחכם להצלחה.

מר לוי הינו בוגר תואר שני, MBA במימון וחשבונאות, מביה"ס רקאנטי למינהל עסקים של אוניברסיטאת תל-אביב, עבד בעבר בבנק הפועלים, היה CFO של קבוצת חברות נדל"ן הנסחרות בבורסה בתל אביב ו-CFO של NOBLE ENERGY INC עד אשר הקים את More Than Finance Ltd בשנת 2003.

מר לוי היה ה-CFO של "ים טתיס" ושל  NYSE, NBL), Noble Energy Inc) מיוסטון טקסס המפיקה גז מהשדה ב-Mari-B (גילתה כידוע גם את תמר ולויתן) ביחד עם שותפיה הישראלים, קבוצת דלק ואחרים.

מר לוי היה מעורב בגיוס חוב והון בסכום של כ-מיליארד דולר בפעילויותיו השונות לאורך השנים, הן המקומיות ובעיקר הבינלאומיות.

בתפקידו כ-CFO של "ים טתיס", היה מר לוי שותף למו"מ ולחתימת ההסכם למכירת גז לחברת החשמל בהיקף של כ-2 מיליארד דולר, ייצג את NOBLE בוועדת הכלכלה של הכנסת בדיונים לחקיקת חוק משק הגז הטבעי ובמו"מ עם משרדי התשתיות והאוצר בבקשתם, בשעתו, לשינוי משטר המס.

גיוס אשראי למיזם ים טתיס

בהמשך, בנה מר לוי ע"י More Than Finance Ltd, מודל למתן שירותים למחלקות הליווי הפיננסי לנדל"ן של בנקים בישראל לטיפול בפרויקטים בלוווים אשר נקלעו לקשיים.

יישום מודל זה הביא לסיום בהצלחה רבה ולהבראתם, השלמתם ופרעון מלוא החובות לבנקים של פרוייקטי נדל"ן בהיקף של כ-1000 יח"ד מאז שנת 2003 בכל רחבי הארץ.

מאז שנת 2005, פעיל מר לוי, בעזרת שותפים מקומיים, ברכישה, פיתוח ומכירה של נדל"ן בגרמניה ופולין עבור חברות ציבוריות נסחרות     (TASE) מהמובילות במשק הישראלי (ראה לקוחות).

מכתב תודה על שיתוף פעולה עם Berlin Hyp –LBB Landes Bank Berlin

בבעלותו, ביחד עם אחרים, נכסי נדל"ן בסיטי של תל אביב.

בתפקידיו הבכירים לאורך השנים רכש מר לוי ניסיון עשיר ויחודי בתחומי המימון נתמך נכסים, בארץ ובעולם, ניסיון אשר הוא מביא עימו ל-More Than Finance Ltd ולמשקיעים.

מאז שנת 2004 מתבקש מר לוי, מעת לעת, לכתוב חוו"ד מומחה, בעיניינים הנסובים סביב מחלוקות מימוניות פיננסיות בענף הנדל"ן, המתנהלות בבתי המשפט ו/או בבורריות.
 
כל הזכויות שמורות MTF. ©2021
Created by RightClick